Winterliefhebbers houden van vorst en staan dan bij voorkeur naakt in de tuin 's nachts Finse winterliederen te neuriën. Ik ben een winterliefhebber en je moet pakken wat je pakken kan. Voor de CV zittend de modellen van over 8 dagen betreuren vind ik zonde, als de wereld buiten kraakt.
Ik reed vanmiddag dwars door het Groene Hart: zó mooi, zó winters, zó berijpt en zoveel ijs. En dat op 5 december. Ik begrijp al dat gemopper dan niet. Ik ben van 1968 en heb de hele jaren '70 ook smachtend op winter en schaatsijs gewacht en dat kwam.
Kwestie van geduld. Ik heb een boek "De Mens en het Weer" en daarin stond dat we wellicht nooit meer schaatsijs zouden krijgen. Voorwoord: Chriet Titulaer. Uitgave: 1978. Het kan verkeren.
Quote selectie