Een maand geleden in Madagaskar in de buurt van Sakaraha ontstond uit het niets en binnen 10 minuten een gigantische onweersbui. Eerst was het licht bewolkt en plots onverwacht vielen er een paar druppels uit een onschuldige wolk. We dachten dat het wel snel weer droog zou worden en de zon weer terug zou komen maar plots ging het nog harder regenen.
Een paar minuten daarna kwam het met bakken uit de hemel. De straat veranderde in een rivier en de wind waaide zo hard dat bomen hun takken verloren en de elektrische bedrading met mast en al op de straat terecht kwam. De foto is een half uur rijden van Sakaraha genomen waar het nog droog was en je veilig uit de auto kon komen. image upload no compression
De dag ervoor zag ik ten noorden van Toliara aan de westkust van Madagaskar in het oosten ook al aardige cellen langskomen maar deze bleven op afstand.