...was nog aan 't weglachen: het idee dat we richting 1500 dagen zonder sneeuwdek (echte, = 1cm gedurende méér dan de sneeuwbui) gaan in Brugge.
Toch raar dat al die weermodellen zomaar zonder probleem zachte oplossingen zien uitkomen en dat de koudere zo vaak, zelfs al BINNEN betrouwbare termijnen nooit lukken.
Dat sneeuwbuien, -kansen zich telkens net-niet laten vallen in dit deeltje van het land.
Zelfs in de allerzachtste winters zaten ooit nog randstoringen, zakkende laagjes, NW-sneeuwbuien... Trieste evolutie. Zéker als je weet dat statistisch gezien in 'warme' oorden, tot Zuid-Europa toe, er net méér winterweer is de jongste 10 jaar.
Wat een compleet rampzalige evolutie.
Ik heb zoiets van 'ja, dit winter noemen'... Laat maar... Werkelijk alles slaat hier tegen.
Gelukkig onze kinderen wakker gemaakt toen er mirakel boven mirakel een centimeter viel uit de (tijdelijke) sneeuw van donderdagavond.
Veel vrienden van ons hebben gigantisch spijt dat ze dat met hun kindjes niet deden. Maar ja, wie gaat nu denken dat sneeuw ook maar zo tijdelijk is.
Als je die foto's van toen bekijkt. Prentkartjes (van één uur).
Een keer spelen in de sneeuw is voor het 4e opeenvolgende jaar teveel gevraagd blijkbaar...
Quote selectie