Ik weet niet of dit de juiste plek is om mijn vraag te posten, maar de andere plekken op dit forum leken me ook niet de juiste.
Momenteel ben ik me aan het oriënteren op een nieuw weerstation, omdat ik streef naar betere kwaliteit dan mijn huidige weerstation (Alecto WS 4000). Ik heb een budget van max. ongeveer €200,- er voor over. Momenteel heb ik 2 opties in gedachten:
- De Buienradar BR-1800 (http://www.weerstationexpert.nl/buienradar-br-1800-weerstation)
- De TFA Nexus Pro (http://www.weerstationexpert.nl/tfa-nexus/69998)
Het weerstation van Buienradar is iets uitgebreider en de recensies op internet zijn ook positief. Minpuntje is dat de gegevens niet overgezet kunnen worden naar de computer.
Bij het TFA weerstation kunnen wel gegevens overgezet worden naar de computer, maar deze is dan iets minder uitgebreid. Over de kwaliteit van dit station lees ik niet veel op internet.
Mijn vraag is welke ervaringen jullie hebben met deze weerstations en welke je wel/niet zou aanbevelen. Mogelijk weten jullie binnen dit budget ook nog andere goede weerstations. Dan hoor ik het ook graag. Alle input is welkom. Alvast bedankt.
Quote selectie