En jawel, weer het zuidoosten de meeste kans.
Zoooooooooooo ontzettend frustrerend...
Wat denken jullie?
Ik denk dat de mensen in het zuidoosten denken "Zoooooooooooo ontzettend frustrerend... weer de beste kaarten voor 200 km Duitsland in"
Ik denk dat de mensen 200 km Duitsland in denken "Zoooooooooooo ontzettend frustrerend... weer de beste kaarten voor de regio Stuttgart/Zwarte Woud"
Ik denk dat de mensen in de regio Stuttgart/Zwarte Woud in denken "Zoooooooooooo ontzettend frustrerend... weer de beste kaarten voor de Po-vlakte"
Ik denk dat de mensen in Po-vlakte in denken "Zoooooooooooo ontzettend frustrerend... weer de beste kaarten voor het noorden van Texas"
EtceteraHet gros hier houdt van winterweer of koel weer, weer een andere groep houdt van hitte en. Atacamatueuze weersomstandigheden, een paar van regen en motregen en een niet belangrijk deel ook van onweer en convectief dynamisch weer, het is gewoon zo dat de westelijke provincies de laatste 5 jaar schaars verdeeld zijn met het laatste. Gun hun ook een verzetje en zijn dit soort hautaine post nergens voor nodig.