Is mijn persoonlijke mening. Ondertussen hebben hier op weerwoord meerdere mensen aangegeven het een goede zomer te vinden.
Wat ik echt nooit zal begrijpen Wim is waarom je altijd, in ieder bericht, je eigen gevoel neerschrijft. Dat is voor mij uiterst irritant. Stel je eens voor dat iedereen dat zou doen in zijn berichten, dat zou niet goed zijn volgens mij.
Onderhand weten we allemaal jouw voorkeuren, dus dat is echt niet interessant meer om te lezen. Je zou er volgens mij beter aan doen om het weer te omschrijven wat je verwacht voor de komende tijd en die onzinuitspraken achterwege laten. En dat zijn er onderhand nogal wat.
Voor jouw beeldvorming; ik heb onlangs een kleine rondvraag gedaan onder mijn volgers op facebook over wat we van deze zomer vinden. Pakweg 95 % vindt het een goede zomer en heeft niets te klagen.
Natuurlijk mag en moet een ieder zijn eigen mening kunnen ventileren op een forum, maar zoals jij het doet is ronduit vervelend in mijn ogen.
Fijn weekend
Quote selectie
( 558)