Hoe kon ik op dat moment tickets hebben? Wist ik veel, maar weet genoeg, laat maar mooi.
Je kon op dat moment geen tickets hebben en je hebt gelijk, het is een hiaat in de regel die we medio 2017 hebben ingevoerd.
De regel is ingesteld om te voorkomen dat mensen maar ongelimiteerd 'oeps, vergeten' bleven roepen en vervolgens via de bezemwagen alsnog mee deden.
Om dat in te dammen, hebben we op dat moment de trouwe deelnemers van dat jaar één ticket gegeven (kan even de exacte procedure niet vinden) en vervolgens krijgt iedereen na zijn 3e reguliere deelname (waaraan geen tijdslimiet zit) een extra ticket, met een maximum van 2 tickets in bezit.
Weet één, twee, drie geen oplossing voor hen die een tijd(je) niet hebben meegespeeld en derhalve geen tickets hebben.
Je zou kunnen zeggen dat nieuwkomers/herintreders bij wijze van welkomsgeschenk een ticket krijgen, maar dat zou dan pas gebeuren bij een reguliere deelname en niet als er meteen al gebruik gemaakt wordt van de bezemwagen.
Enfin, ik sta open voor eventuele suggesties (van iedereen), al ben ik bang dat dit in jou geval te laat is 