Ik zie in je getoonde pluim een 50/50 kans op koud danwel zacht weer op de betreffende dagen? nu blijkt de koude variant het te gaan worden, maar dat had zomaar de warme ook kunnen zijn. Oftewel voor dat moment kijkend naar die termijn was ook toen koffiedik, niets meer.
Natuurlijk beweer ik ook niet dat de lange termijn altijd uitkomt, maar wat ik zei is dat je trends kunt vinden. Nu was de verhouding zacht/koud 50/50, terwijl het deze winter vaak richting de 100/0 was op lange termijn.
Bij een 50/50 kans is het interessant om die periode in de daaropvolgende dagen in de gaten te houden. Elke run verandert het percentage weer. Afgelopen dagen leek de zachte variant wat meer bijval te krijgen, vandaag juist de koude. En nog steeds is het geen gelopen koers, maar zo zie je wel dat je een trend op lange termijn kan volgen tot de korte termijn.
Quote selectie
( 634)
( 512)
( 441)