eindelijk weer rustig wordt...
Dit is het enigste wat ik nog wil zeggen over dit soort discussies: het begint te irriteren en niet zo'n heel klein beetje, je kan er niet naast kijken want het forum bulkt tegenwoordig uit van de verwijten en kwetsende taal. Het wordt tijd dat diegenen die problemen hebben met elkaar, dat nu achter de schermen gaan uitpraten. Het is voor de overige lezers zeker niet aangenaam meer, vind ik persoonlijk. Als dat een nieuwe manier is van discussiƫren, dan vind ik dat een er triestige 'evolutie'.
Ik heb me vandaag wat afzijdig gehouden, in de hoop dat het terug rustiger ging worden maar dat is dus nog steeds niet het geval en dat vind ik erg jammer.
Het weer is iets wat we niet kunnen maken of naar onze hand zetten, het is er nu eenmaal. Het is aan ons om er het beste van te maken en het te nemen zoals het komt. Meer niet. Geniet nu eens van alles en heb een beetje respect voor elkaar. Dan pas kan deze wereld een beetje aangenamer worden voor ons allemaal. Als we NU eens beginnen op dit leuke, gezellige forum met het goede voorbeeld te geven! Akkoord?
Groetjes,
Katya
Quote selectie