we komen uit een recordwarme combi april-mei en dan begint men al te mekkeren over een eventuele zuidwester....
En dan nog te bedenken dat die warmte een voorbode is van wat GW zal doen de komende decennia. Ik kan ook genieten van het zonnige (niet al te heet weer) maar het is en blijft dubbel.
Bedankt voor deze reactie
. Het geeft me terug hoop. Ok. We zijn weerliefhebbers en willen al eens heet weer, koud weer, onweer en bakken regen. Maar als het gezonde verstand begint af te takelen ten koste van een hobby, dan stel ik me d'r toch vragen bij.
April en mei waren hier twee zomermaanden. Dat was niet overal zo maar dat wil niet zeggen dat het nog wat warmer moet gaan worden. Laten we ook een beetje realistisch blijven en inderdaad af en toe eens stilstaan bij die niet aflatende stroom aan warme walmdagen. Persoonlijk ben ik vandaag echt blij met die hardnekkige stratus. Een paar uurtjes respijt. Het is zeldzaam geworden.
maar
( 203)
maar
( 201)