is een paar zomerse dagen met 25+. Is dat gek? Is dat buitensporig? Asociaal? Nee. De oplettende lezer zal in de gaten hebben dat een zomerse dag in Damwoude vrij zeldzaam is, zelfs in deze opwarmende tijden. Ik kan zijn opmerkingen dus heel goed plaatsen.
Gaat het niet om... Die 'niets aan de hand' klinkt alsof ze daar nog niets gehad hebben. April en mei waren ook daar zonnig en warm (bevestigd door een plaatsgenoot, naam ben ik effe kwijt). Niet vergeten dat als het daar 25°C is het hier vele malen warmer is. 25°C en zon zal er ook daar komen. Maar wellicht valt er telkens wel iets over vast te stellen dat 'net niet genoeg is'. Tja, dan zal je echt nooit tevreden worden. Case closed
.
Eerlijk gezegd begrijp ik je reactie niet helemaal, Jan geeft namelijk heel beknopt weer wat jij nu schrijft. Als je zijn bericht in de context leest zul je het beter begrijpen. 