Heel vaak wordt iets beweerd of als waarheid neergezet zonder dat een onderbouwing is gedaan. Dan heeft het voor mij geen zin. Misschien ben ik daarin wel extreem, maar toch.
Afgelopen dagen, als voorbeeld, ben ik een aantal keren de opmerking tegen gekomen dat juist in de weekends het weer "tegenvalt". Vervolgens vraag ik een onderbouwing omdat mijn gevoel juist het tegengestelde is, maar hoor ik niets meer.
En sommige schrijvers willen per se het weer toeschrijven naar hun eigen voorkeuren. Zodra er ergens in de verte een mogelijkheid is op heet weer of anders, dan zijn ze er als de kippen bij. Steeds maar weer hun eigen voorkeuren benoemen, etc. Veel te weinig wordt het weer beschouwd tussen nu en vijf dagen vanaf nu. Wat heeft het voor toegevoegde waarde om steeds maar weer te benadrukken dat je ergens een liefhebber van bent, dat weten we allemaal wel. Ik ben ook ergens wel liefhebber van, maar hoef dat niet op te schrijven en te benadrukken.
Quote selectie