Ja ik snap inderdaad wat je bedoelt, het is bij ook zo dat ik in de herfst vaak juist weer liever saai weer heb dan buien en dreppresies.dus het is nu in mijn ogen gewoon de verkeerde tijd waarin dit afspeelt.
Nou moet ik tot nu toe zeggen is deze zomer nog niet verkeerd, omdat we gelukkig vaak bewolking hebben gehad en als de zon scheen was het door de wat hogere luchtvochtigheid niet zo heel fel licht.
Maar soort dagen als vandaag vind ik vreselijk door dat het zonlicht alle kleur doet verbleken.
Als we het dan toch gaan hebben over waardering van het weertype. Ik geniet van deze zomer (behalve het waterincident). Veel mooi weer, weinig echte hitte tot nu toe. Waarom zou dit saai zijn? We komen in een andere staat van leven: meer buiten, deuren open snachts, luchtig kleding, bijna Italiaans. Niks verkeerds aan.
Gelukkig vaak bewolking? Ieder zijn voorkeur zal ik maar zeggen. Zonlicht dat de kleur doet verbleken? Daar snap ik niets van.
Groet,
Cees
Quote selectie
( 450)