Hier in Maarssen is t nog overwegend groen. Natuurlijk, bermen, gemaaide velden en diverse boomblaadjes kleuren geel en bruin.
En dat is logisch als er weinig regen valt. De sloten, die talrijk zijn hier, staan niet veel lager. Wel ligt er een laag stof op.
Het ziet er allemaal niet dramatisch uit en toch lijkt t onhollands. De grond is droog en stoffig, er ligt meer blad op de grond maar anders dan in de herfst. De uitgedroogde blaadjes verkruimelen als je ze beet pakt. In de herfst is t blad kleurrijk en vochtig.
Ook de gehele bomentooi en struiken lijken matter van kleur. En sommige bomen, vooral de jongere aanplant legt t hoofd te moede.
Hierbij twee foto's van de lokale droogte. Let op al t blad op de grond, enerzijds en al t groen in gras en bomer erachter anderzijds.
Fijn weekend!
gr
Peter