Want ik ben één van degene die zegt dat het voor mij niet meer hoeft na 1 februari als er die winter nog niets grootschalig is gepresteerd én als er bij het ingaan van februari ook geen winterkaarten meer te zien zijn.
Ik zie ook niet in wat dat met negativiteit te maken heeft. Dat is vooral een voorkeur, een voorkeur voor diep structureel winterweer. En hoe het er nu bij ligt zien we een klassieke WC ontstaan rond 11 februari. Dan maak ik weer mijn standaard rekensommetje: Stel dat de kaarten dan kantelen= 3-4dagen om een fameus patroon uit de grond te stampen, 2-3 dagen om de transportkou tot hier te krijgen. Dan zijn we ten vroegste 16 februari.
Om dan nog structureel winterweer te krijgen met uitgebreid schaatsplezier (niet zoals vorig tussen de wakken door). Dan moet je al een configuratie hebben als maart 2018... Beter dan die setting gaan we niet krijgen, en hoeveel keer komt zo'n setting voor?
Los daarvan begint mijn drang naar lente halverwege februari echt te groeien, dustja, voor mij zijn dat dan ook nog eens vijgen na pasen en hoeft het gewoon niet meer. Je zit dan ook al tegen maart aan te kijken, en zonder continue aanvoer van transportkou krijg je gewoon geen aansluitende ijsdagen meer.
Uiteraard kan het nog wel eens tot een dikke sneeuwsituatie komen met een losse ijsdag als alles meezit, en wie weet ook een dikke sneeuwsituatie nog in maart en dan zal ik daarvan genieten zolang het duurt. Maar voor structureel winterweer is het gewoon bijna game-over.
Steven, de leden in de mond vol hebben over 'negativisme en pessimisme' zijn vaak zelf de grootste azijnpissers zonder dat ze het door hebben of willen erkennen. Het zijn de mensen die niet willen accepteren dat er leden zijn die een andere mening of voorkeur hebben en daar voor uit komen. Om die reden zullen ze keer op keer tot in den treure pogingen doen om hun andersdenkende 'vijanden' het idee te geven dat er iets aan hen mankeert. Trap er niet in en blijf bij jezelf zou ik zeggen.
Eh...
![]()
Al valt het bij jou wel mee Gerhard, dacht ik de afgelopen tijd. Maar ik moet je nu toch weer even terugfluiten 