Niet alleen schitterende beelden, zeer deskundig, zeer diervriendelijk etcetc maar ook het allerbelangrijkste element om filmpjes leuk te maken: humor.
Ook zag hij zijn inkomsten via YouTube zeer sterk afnemen. Dat kwam door de inhoud..of woordgebruik. Dus noemde hij een supercell niet violent...maar violet. Of: loss of many lives…..werd "loss of many wives" hahaha.
Hier een filmpje met zijn Tornado Intercepting Toyota oftwel de TIT en waarom hij die kocht inclusief camera's etc.
https://www.youtube.com/watch?v=Ex0hd-NG224
Maar ga zijn kanaal maar eens af. Nu gaat ie wel naar Patreon. Goed idee, In een filmpje zie je wat er met zijn inkomsten gebeurde.
Een prachtig mens inderdaad, ook muzikant, vriendelijk naar medechasers, hij zit ook tussen mijn Facebookvrienden en ondergetekende krijg soms ook complimenten voor mijn foto's, ook in Australië zit een goede, Nguyen, maar ik weet zijn voornaam momenteel niet uit mijn hoofd ik heb de abonnementen ook op YouTube en het begint nu bij mij ook te kriebelen 