Klopt ja negatieve berichten (mbt tot winter, maar ook onweer) worden vaak verketterd, of ze nu wel of niet onderbouwd zijn.
Jammer inderdaad, het zou fijn zijn als eenieder de waarde van een bericht in zou schatten aan de hand van de inhoudelijke onderbouwing niet aan de hand van de boodschap.
Maar goed met deze licht winterse periode ben ik ook al blij, het kan niet altijd 'raak' zijn en liever dit dan (daar ie ie weer

) +10, een lauwe zuidwester en stromende regen.
Eerlijk gezegd verwacht ik ook niet veel van de noordstroming die de komende dagen op het program staat (alhoewel de details nog lang niet in te vullen zijn, modelruns zijn een beetje onzeker). iig zal het qua kou niks worden, we moeten het doen met wat winterse buien denk ik. (moge deze uitspraak van mij volgende week met een dik polar low afgestraft worden

)
Quote selectie