Hallo Sebastiaan,
Je schept er bijna een satanisch genoegen in om hier af en toe de stok in het hoenderhok te gooien, stel ik me zo voor
.
Ik kan er wel om lachen. Elke paar dagen een 'alarmist' quoten om de 'deniers' uit te roken. Geen betere vorm van vermaak zo lijkt me.
Berichten over het klimaat gelijkstellen aan een stok in een hoenderhok gooien met satanisch genoegen....
Een klimaatwetenschapper die feiten en fabels benoemt een 'alarmist' noemen...
Lekker bezig om te discussiëren zo, lachen joh!
Deze keer een man, laten we hem Bart noemen, hij is vooral geïnteresseerd in wat iedereen ervan vindt zo lees ik. En hij wil graag strijden tegen wat anderen niet vinden, of niet genoeg vinden, of zich het recht hebben verworven te twijfelen.
Beter lezen. Bart ziet veel foutieve berichtgeving van waar hij zich in zijn werk mee bezig houdt. Dat zet hij graag recht. Twijfelen mag iedereen, doet hij ook. Vanuit die twijfel op zoek gaan naar antwoorden, doet hij ook. Onjuistheden (al dan niet bewust) blijven herhalen nadat men erop gewezen is, daar reageert hij op.
Ik denk alleen dat zelfs als heel België en Nederland precies vindt wat hij ook vindt, en hij dus eindelijk kan stoppen met strijden, dat er dan nog steeds geen noemenswaardig effect op het CO2 gehalte zal zijn te bespeuren, en al helemaal niet op de gemiddelde temperatuur op aarde. (mag ik nu ook De Telegraaf lezen, of is dit nog niet genoeg?)
Kun je uitleggen wat je hiermee wilt zeggen? Wat bedoel je met precies vinden wat hij vindt met betrekking op het effect op het CO2 gehalte?
Als deze wetenschapper, laten we hem Bart noemen, daar echt in geïnteresseerd zou zijn, zou hij strijden voor de harde wetenschappelijke invulling van een CO2 terugdringing. Kortom KERNENERGIE. Maar zoals gezegd, hij schrijft liever over wat iedereen moet vinden. Prima entertainment.
groeten Rob
Ja, laten we hem Bart noemen, want dat is zijn naam. 
Je zegt veel over wat hij schijnt te vinden en wat hem interesseert. Het zou je sieren als je je in iemand verdiept voordat je uitspraken doet over diegene. Want jouw weergave van hem raakt kant noch wal.
Kernenergie als één van de oplossingen komt ook aan bod op zijn blog.
https://klimaatverandering.wordpress.com/2018/11/07/kernenergie/
Quote van Bart (over o.a. kernenergie dus):
Hoe belangrijker we het vinden om klimaatverandering te beperken, hoe minder restricties we moeten opleggen aan de opties om emissies te reduceren.