Las daarnet dat als react...
Wat wordt hier bedoelt?
Ook al zou ik denken dat de aarde plat is...hmmm, is dat ooit anders geweest dan?
Met de tijd meegaan, domweg zonder enige gevoel voor understatement naar kaarten kijken die een computer voorschoteld en erin gaan geloven.
Berekeningen waar een mens wat langer over doet, tovert de computer in een fractie op het scherm.
Laat ik soms niet met de tijd meegaan, maar luisteren naar mijn eigen ik, gevoel, gehoor, reukvermogen etc.
De mens is zoveel van zijn eigen ik weggedwaald, dat hij nu ook via de computer een bezoek aan de dokter gaat brengen.
Het omdraaien in het graf kan dus uit het spreukenlijstje worden geschrapt wil je met de tijd meegaan, God bestaat niet aldus de computerdiagnoses, dus waarom nog een graf?
Even terug in de tijdmachine en sta in het jaar 1947. Vooruitkijkend naar 2003 zeggen ze op dat moment: "Wat zitten ze nou te zeiken over records, hebben ze niks belangrijkers te doen dan wat stom naar die cijfertjes zitten te kijken?".
Men had het veel te druk om zich met deze zeer onbelangrijke dingen bezig te houden.
Heden, 2003, we moeten met de tijd meegaan. We gaan een stap verder, verdamping speelt een grote rol in ons leven. Hitte dit jaar, 2003 gaat in de boeken als een reuze warmte jaar. Grote neerslagtekorten, verdamping zoals men niet eerder meemaakte omdat zoiets nog niet bestond.
Bij vorst, ook dan vriest het vocht weg. Als er 10 cm sneeuw valt en het vriest een week hard door, dan is de sneeuwlaag nogmaar 3 cm, dus is er geen 10 cm ooit gevallen als neerslag.
Het was zo heet deze zomer, dat de zegeens 250mm wel is gevallen, maar niet meetelt omdat het is verdampt. Er bleef maar 5mm grondwater van over.
Kan zo nog uren meegaan in de nieuwe tijd, doe ik niet, ik hou het maar gewoon bij het ouderwetse...ik kijk in mijn groene regenmeter, noteer zoals ze dat eeuwen hebben gedaan en kijk naar het normale gemiddelde...that''a all!
Quote selectie