Naar mijn idee heeft elk seizoen zijn charmes. Elk weertype ook, al is dat soms moeilijk te zien (stratus voor mij). We zitten in de herfst en dan beleef ik graag het echte najaarsgevoel. Dat kan ook een zonnige, vrij warme dag met weinig wind in oktober zijn met prachtig, gekleurde blaadjes aan de bomen. Of veel wind, regen, donkere luchten en een fris gevoel.
We hebben/krijgen regen! De windkracht is aan de kust 7, binnenland matig, dat gaat. De luchten zijn grijs, de zon heb ik vandaag nog niet gezien, maar... het is eigenlijk te zacht. Een graad of 10 zou het plaatje wat mij betreft aardig compleet maken.
De stelling luidt dus: het is te zacht voor het echte herfstgevoel.
Wanneer rond de 15°C als te zacht wordt ervaren voor het herfstgevoel dan zal het in september sowieso moeilijk worden om dit gevoel te krijgen (aangezien de normaal rond of boven deze waarde ligt). Met de stevige wind, donkere luchten, al veel verkleurend blad heb ik nu in ieder geval geen zomergevoel meer.
Quote selectie
( 301)
