Meer situaties met neerslag betekent uiteraard ook gewoon meer foute voorspellingen, dat lijkt me logisch. De voorbije weken heeft het vrijwel elke dag geregend; vaak was de voorspelling vrijwel perfect; soms sloegen de modellen de bal mis (zoals vanochtend).
Er zijn genoeg voorbeelden van de voorbije weken waar ik vond dat de voorspelling net onwaarschijnlijk correct was (bvb. de smalle gordels met zeer veel neerslag in Midden- en Noordwest-Nederland vorige week, ik weet niet meer exact welke dag).
Soms viel er ook meer neerslag dan voorspeld, maar dan heb ik weinig mensen gehoord 
Het is utopisch om te denken dat die modellen voor elke plaats zeer nauwkeurig exact de neerslagtotalen kunnen voorspellen toch?
Die onvoorspelbaarheid maakt het toch ook net mooi? Ik zou ervan huiveren als de voorspelling telkens perfect uitkwam, dan wordt het pas echt een virtuele hobby.
Quote selectie
( 640)
( 398)
Al dat geklaag begrijp ik niet.
( 287)