Nee ik geniet niet van het zachte weer, dat is goed voor de stookkosten. De winter is wat mij betreft de saaiste periode van het jaar. Ook als het een paar graden vriest. Behalve met een bulderende wc zijn de variaties in 1 week in de winter erg klein. De ene winter is de andere niet en daar zit variatie in maar de afwisseling van weer binnen 1 winter is vaak beperkt.
Vooral de donkere dagen voor en na kerst zijn verschrikkelijk. Gelukkig ga ik a.s. donderdag weer voor iets meer dan 5 weken naar ZO Azie.
Ja ook weinig variatie daar, hoewel er nog eens een forse regenbui kan vallen maar wel voldoende licht en warmte.
Als ik half februari weer terugkom is hier het licht weer aan buiten, en met de temperatuur valt wel te leven al hoop ik dat het niet te koud zal zijn.
Quote selectie
( 341)