Het ligt er natuurlijk ook aan wat je verwachtingspatroon is. Als je nu al maxima van 20 graden verwacht, is de kans klein dat je tevreden gaat zijn. Dat zijn namelijk temperaturen rond de recordwaardes. De andere recordwaardes (laagste maxima) liggen in deze periode van het jaar tussen de 0 en 2 graden. Kun je nagaan; dan valt het nu allemaal nog reuze mee! Ik wil niet weten wat je reactie zou zijn als dat nu in de pluim zou staan
In ieder geval; komende week wordt flink zonnig met maxima in Lomm van wellicht 12 graden, waarbij de wind elke dag wat afneemt. Op een zonnig plekje uit de wind is dat prima buitenzitweer. Je kunt het half en eind maart minder treffen!
Ja, wat je zegt is zeker waar. Maar ik had inderdaad gehoopt dat de maxima geleidelijk zouden oplopen het het scandihoog naar het zuiden zou zakken en de wind zou draaien naar Zuid-Oost. Iets wat vaak ook daadwerkelijk regelmatig gebeurt. Momenteel waait het hier al dagen behoorlijk, een dikke 4 bft. Valt me op dat als de wind in Limburg uit het oosten waait, deze vaak aanmerkelijk sterker is dan andere richtingen. Wanneer deze morgen afneemt zal het in de zon inderdaad zeker aangenaam voelen. Maar daarna zal het snel weer onaangenamer worden met dat noordelijke hoog. En ja ik geef toe dat ik meer eis van ons kikkerklimaat dan het kan leveren. Eigenlijk is alleen een zomerhalfjaar á la 2018 voor mij acceptabel. Vandaar ook dat ik op een dag Limburg zal moeten gaan verruilen voor Zuid-Europa. Heleboel gedoe weer ;)