is dat ik maar een andere hobby moet gaan zoeken.
De laatste jaren, op enkele mooie momenten na, zijn op dit gebied saai een eentonig geworden. Ik zit niet te wachten op lange tijd stofhappen of extremen in temperaturen. Doe maar gewoon, dan is dat al gek genoeg.
Het hoeft voor mij niet altijd te regenen, maar ook niet zo lang en vaak zonnig en droog zoals dat nu het geval is.
De natuur heeft vocht nodig en dat was afgelopen zaterdag heel goed te zien. Een mooier voorbeeld is er eigenlijk niet:
Na de (weinige) regen van afgelopen zaterdag, was de natuur in één klap groener geworden. Vooral in deze tijd van het jaar is dat duidelijk te zien en dan zie je dat de natuur echt neerslag nodig heeft.
Daarbij zorgt voldoende neerslag er voor dat hooikoortspatiënten ook van dit jaargetijde kunnen genieten. Door de droogte, stof en de vele pollen zit ik al dagen binnen. Goed om het coronavirus niet op te lopen, maar zo af en toe wat beweging is ook niet verkeerd. Nu eventjes naar buiten betekent voor mij een paar uur niezen en prikkende ogen. Alleen maar vanwege de vele pollen en stof die in de lucht blijven hangen door het uitblijven van neerslag.
Het 'weer' kunnen we niet bestellen, dus moeten we het maar nemen zoals het is, maar het wordt er niet leuker op.
Quote selectie