Verbazingwekkend hoe sommigen reageren hier. Ieder zijn ding en ook al strookt het niet altijd met de werkelijkheid, het geeft een mooi beeld hoe 'kortzichtig` sommigen zijn. Echt teleurstellend! Het zou toch zoveel meer waarde hebben om goed uit te leggen waarom het wel of niet zo is. Maar reacties als: ik heb al 7 jaar ervaring dus... Dan zeg ik: dat zegt niets! Het weer houdt zich niet aan regeltjes. Respect voor alle bijdragen is de fundering van dit forum. Fijne zondag allen.
Ik vind het nogal meevallen. Op elke mogelijke start van een discussie wordt alleen maar verwezen naar de beelden. Maar die beelden zijn nog immer niet beschikbaar. Het lijkt me juist dat op een forum als dit een discussie gevoerd moet kunnen worden, zeker wanneer iemand stellig beweert een verschijnsel te hebben waargenomen, terwijl anderen hier oprecht aan twijfelen. Als je dan voor jezelf wilt geloven dat het een supercell was, helemaal prima uiteraard. Maar als je hier zo overtuigd van bent, dan is het terecht dat er om meer ‘bewijs’ wordt gevraagd.
Zo moet er ook nog ‘bewijs’ komen van een tornado gezien vanuit Steenwijk. Daar ben ik zelf ook wel erg nieuwsgierig naar!
Quote selectie