graden te voorspellen voor het weekend vind ik nu ook niet echt realistisch. We zijn tenslotte nog maar dinsdag. Die cijfers gaan naar beneden bijgesteld worden, daar durf ik mijn hand voor in 't vuur te steken
. Dat 'de kou' in 't algemeen zou terugkomen of dat er sneeuw zou gaan vallen is dan weer het andere uiterste. Een situatie daartussen lijkt me meer realistisch.
Groetjes,
Katya
Dat vind ik ook wel erg vooruitstrevend en had beter in een later stadium bekend gemaakt kunnen worden. Helaas willen allerlei mensen/instituten tegenwoordig scoren met hun weersverwachting en dus worden en allerlei uitspraken gedaan die later niet blijken te kloppen of weer genuanceerd moeten worden. Ik ga voor de komende dagen uit van temperaturen tussen 10 en 15 graden, in het weekend mogelijk meer.
Sjoerd
Quote selectie