voor dat het november is. Het zal in oktober nog 1 of meerdere dagen 25°C en meer worden. Daar ben ik zeker van. Ieder jaar komt het wel voor. Ook vorig jaar, in de eerste normale herfst in 10 jaar, werd het zomers warm in de 2de decade van de maand.
In het westen zal dit wellicht niet meer lukken, je mag gerust einde zomer zeggen daar. Ook dat is het gigantische verschil tussen het noordwesten en zuidoosten. Je hebt hier ruim 2 maanden meer zomer op een jaar tijd.
De komende dagen maar weinig neerslag in het zuidoosten. Genoeg voor mij om weer enige activiteit te vertonen op dit forum want er komt terug een beetje actie in het weer. Blij wordt ik echter niet van, zeker nu dat het (noord)westen van Nederland misschien weer een veelvoud van de neerslag krijgt vergeleken met Limburg. Net als vorig rond deze periode, een drama was dat.
Quote selectie
( 1199)
( 494)
( 422)
ruim 4mm: plensbui!
( 213)