Ik dacht net hetzelfde. Men zou het bespreken van de kaarten moeten beperken tot 120u, max 144u. Verder heeft geen enkele wetenschappelijke waarde.
Ik snap dan ook niet waarom de meeste besprekingen pas na dat tijdstip beginnen. Je krijgt dan weliswaar veel wilde kaarten, mooi om naar te kijken en naar te verlangen, maar wat heb je eraan.Sommigen schrijven op basis daarvan zelf een hele maand af. Als je al een tijdje in het weergebeuren meedraait zou je beter moeten weten.
Tot 192u heeft best een wetenschappelijke waarde, wat een conservatieve redenering weer. En natuurlijk kan je uit de grote lijn na +192u soms ook zaken halen die uiteindelijk realiteit worden zoals o.a. 2012 en 2018. Het is natuurlijk aan ieder voor zich om uit te maken hoeveel waarde ze er aan hechten én wanneer je aan bepaalde trends waarde moet hechten. Maar gewoon blindelings zeggen tot 144u en niet verder is natuurlijk gewoon klinkklare onzin.
De voorspellingshorizon schuift continue, soms tot 120u, soms tot 216u. Het is aan de beoordeler om dat uit te maken en daaruit te leren. Niet aan het tijdsstip vooruit.
Quote selectie