Gisterenavond lag de mediaan voor de minimumtemperatuur enkel op 29 en 30 november onder het vriespunt voor De Bilt, deze ochtend is dat van 29 november tot en met 2 december. Ook de maximumtemperaturen zijn voor die periode wat gedaald volgens de meeste leden. Gisterenavond lag de mediaan alleen op 29 en 30 november onder de 5 graden, deze ochtend ligt de mediaan voor 29 november tot en met 2 december dagelijks op 3 à 4 graden voor De Bilt.
Ook in het UGKB zijn de kansen op een wat frisser weertype toegenomen. Gisterenavond was er bijvoorbeeld maar zo'n 15 procent kans op vorst op 5 december en lag de mediaan op een graad of 7. Deze ochtend is de kans op vorst toegenomen naar zo'n 30 procent en ligt de mediaan voor de maximumtemperatuur op een graad of 5.
Nee, zeker geen diep winters weer op komst, maar het lijkt toch wel degelijk wat frisser te gaan worden richting de maandwisseling.
Quote selectie