Tja. Ze mist nog dat je geen door het ijs gezakte schaatsers hebt en minder ongelukken door gladde wegen.
Laat ik mijn verdere opmerkingen maar achterwege houden
https://www.weer.nl/nieuws/2020/10-voordelen-van-een-zachte-winter
9. Fijner sporten
Lekker buiten blijven sporten, zonder dat je zes lagen peperdure thermokleding aan hoeft, dat is toch veel fijner? Je hoeft ook niet meer elke januari te denken ‘nu ga ik écht hardlopen’, want je bent er gewoon nooit mee gestopt. En – voor zover dat deze winter überhaupt al kan – ouders hoeven ook niet in alle vroegte langs het voetbalveld te staan vernikkelen.
Noi ben net terug van hardlopen, maar het begon al wel af te rond de zonsondergang. Had al wel een thermoshirt aan onder het rennershesje.
Dus ook met temperaturen tussen de 0 en de 10 graden Celsius mot je je goed warm aankleden om kramp van de spieren t.b.v. koude voorkomen.