Re: Peter KM heeft het domweg fout.

Bericht van: Mark (Groningen) , 04-02-2021 07:23 

Een domme fout maar niemand is foutloos natuurlijk. Maar is het nu incompetentie of werkelijke desinteresse, Dat weet ik zo niet misschien een beetje van beide.

Trouwens op de website van het knmi is het wel goed aangegeven. 

Het NOS journaal kijk ik nooit. Tegenwoordig zijn er meer dan genoeg andere bronnen voor informatie. Het journalistieke niveau is in NL in het algemeen erg laag. Op de Groene Amsterdammer na misschien. Maar oké, in alle eerlijkheid kan ik het NOS journaal niet beoordelen, ik kijk daar toch niet naar.

De website van de NOS zelf vind ik opzich nog wel meevallen. Hoewel soms wat triviaal en infantiel. Beetje Jip en Janneke enzo. 

Voor een visueel weerbericht kijk ik tegenwoordig meestal video's op Youtube van bijvoorbeeld Kachelmann wetter maar ook wel andere. Hoewel gericht op Duitsland en ook niet foutloos is het wel vaak erg actueel en geeft het goed aan wat voor weer ik, in mijn regio, kan verwachten. 

these antithese synthese, zonder dialoog gaat het niet...

KNMI weer mis, Tact +1C Oost 3Bft, koude lucht wint & blijft in NO-NL.   ( 1325)
Theo (Buren Ameland) -- 04-02-2021 05:40
Wat een minachting spreekt hieruit?   ( 561)
Peter (Ameide) -- 04-02-2021 06:29
Re: Peter KM heeft het domweg fout.   ( 328)
Mark (Groningen) ( 1m) -- 04-02-2021 07:23
Re: Peter KM heeft het domweg fout.   ( 151)
Theo (Buren Ameland) -- 04-02-2021 07:37