Ik ben van mening dat de overheid mocht het zover gaan komen wel ballen mag gaan tonen.
Ze hebben er ook een avondklok erdoorheen gedrukt in Nederland dus ik vind dat je dat je in geval van mocht het zover komen er ook wel wat voor terug gedaan kan worden doormiddel van sturing te geven voor de mensen die willen gaan schaatsen. De berichten waren er gisteren al in de media: de sleetjes en de schaatsen vliegen met een noodvaart de winkels uit en zijn grotendeels al uitverkocht.
De situatie op het gebied van corona gaat steeds beter ook in Nederland (beter dan ze ons willen doen geloven in de meeste gevallen), dus ze zouden regels moeten opstellen om het schaatsen op een zo veilig mogelijke manier mogelijk te maken. Als ze maar willen in Nederland moet er een hele hoop mogelijk zijn op het gebied van schaatsen aan het einde van de aankomende week.
Wat die regels dan moeten zijn, dat is een andere discussie waar ik mij hier niet aan ga wijden omdat dat teveel off topic is.
Quote selectie