Eind 2017 verhuisde ik vanuit Vlaardingen-West naar Vlaardingen-Holy, en wel naar een flatwoning op de tiende etage. De flat is zzo-wnw-georiënteerd, een echte windvanger dus. Ik heb al diverse dagen meegemaakt dat het spookte qua wind, een keer zelfs dagen achter elkaar.
Nu heb ik geen meetgegevens om mijn bewering te staven, maar deze morgen maak ik de hevigste rukwinden mee sinds ik hiernaartoe ben verhuisd. Net toen ik thuiskwam, met open jas, werd zelfs mijn leesbril uit de borstzak van mijn hemd geblazen. De bril gleed eerst 15-20 meter over de galerij, en viel vervolgens over de rand. Dat is 32 meter tot de straat, haha.
Onderweg in Vlaardingen passeerde ik een vijver, en het water uit de vijver veroorzaakte een ware sproeiregen! Je zag het water over de weg stuiven, mijn auto werd nat en ik moest mijn autoruitenwissers gebruiken! Een nogal surrealistische ervaring mag ik wel zeggen.
Ik zag enkele scheve verkeersborden, en ook wat schuine bomen. Ik kan me niet voorstellen dat er geen schade is her en der.
( 333)