1) Als je een verwarmd zwembad hebt, zoals wij binnenkort, dan ga je lekker zwemmen. Goed, die luxe kent niet iedereen.
2) Wat wij gaan doen is een paraplu op en naar de sta,d we gaan naar een houtzagerij om te kijken voor vlondermateriaal en een "pooldeck" waarbij ik me ernstig afvraag of ik dat allemaal we ga doen, Het klussen houdt gewoon niet op en ik heb nergens tijd voor maar dat terzijde.
3) Lekker door het bos wandelen met de juiste kleding en een thermoskan.Geniet van de frisgroene natuur en als het een normaliter druk bos is de waarschijnlijk stille kant.
4) Tenzij het er met bakken uitkomt: ga in je tuin werken. Heb ik ook gewoon gedaan vorige zaterdag, alleen toen het echt een stortbui werd ben ik gestopt.
5) Dit is ook doe weer voor binnen. Je kun je zeggen: "Dat is weersonafhankelijk". Ga maar eens lekker stucen bij 25-30 C met een stofmasker etc op. Je bril wordt vochtig en met het stof zie je niks meer, je krijgt het benauwd en wordt totaal plakkerig wat met al dat stof nog erger wordt.
Ik zie dit dus als een verlengd binnen-klus seizoen. In de zomer is het zeker op zolder te warm om te stucen, verven en de parketvloer leggen. Bijvoorbeeld.
Overigens: wat doe je in de winter dan. Afgezien van sneeuw, ijs en zon hebben helaas ook of vooral langere perioden met regen en wind. Staat je leven dan stil of zo?
Quote selectie
( 471)
( 296)
( 188)

Heerlijke opmerking
( 202)
( 136)