Ik had hem al eens eerder gepost. Het gaat mij erom dat Instituten met de term 'waarschijnlijk' schermen en ik, ooit een universiteit bezocht hebbende, me afvraag waar die waarschijnlijkheid dan vandaan is gekomen. Waarschijnlijk gebruik je als je een theorie hebt, er modellen op hebt losgelaten en vele uitkomsten een bepaalde kant op wijzen. Ik wil graag weten wat de Instituten ertoe gebracht heeft deze term te gebruiken.
Of was het makkelijk roepen voor de Bühne?
Noem me een scherpslijper, maar dat zijn we hier ook op het Forum. Ik denk dat je best deze Instituten even in het harde licht van de realiteit mag houden en op zijn minst uitleg mag verwachten van hun totaal mislukte 'waarschijnlijkheid'.
Dat is wat ze daarmee bedoelen. Ten tweede gooi je alles op 1 hoop. Je ziet bijv. dat RvdB er veel meer werk van maakt dat Weeronline. Nuances. Aangeven wat het lastig maakt e.d. Niet dat RvdB heilig is overigens, Paul en ik hebben op VWK-forum daar al eens aandacht aan gegeven mbt lente 2021. Ik focuste op hoge fase MJO 7, Paul op FW en SSW uitwerking. Het kennis in ontwikkeling.