Voor sommige mensen kan het nooit genoeg zijn en is ieder minder dagje reeds een zware aanslag op de geestelijke gesteldheid.Hoe onrealistisch het ook is, dat moet ook in een recordmaand gerespecteerd worden
Lees even hoe een gerespecteerd meteoroloog deze juni maand in perspectief heeft geplaatst
: https://www.weerwoord.be/m/2767436
Met een gemiddelde van naar verwachting 18,4 graden komen we 2,3 graden boven de gebruikelijke temperatuur uit. Dat verschil is, als je naar de overschrijdingen in andere maanden kijkt die soms wel in de buurt van 5 graden liggen, niet bijzonder groot. Er is nog wel ruimte voor verdere verschuivingen omhoog in de eerste zomermaand.
Die gerespecteerde meteoroloog slaat de plank mis. We kennen slechts 1 maand met een afwijking in de buurt van de 5 graden en dat is december 2015, dan volgen januari en juli met een graad of 4
Positieve afwijkingen van de norm zijn in het winterhalfjaar gemiddeld groter dan in de zomer (mogelijk is), daarom mag je dat ook niet vergelijken.
Quote selectie