Foto-overzicht vandaag.

Bericht van: VdeV(Heerenveen) , 02-05-2005 22:38 

Goedenavond

Hieronder even een overzichtje van het weer vandaag in Heerenveen. Rond 11:30 passeerde een bui, met het zwaartepunt door het westen. Er zat ook onweer in maar heb ik zelf niet gehoord. 🙁
Verder flinke windvlagen.

(Invalid img)

Later passeerde nog een buienstraat door het oosten. Om 14:00 was de wind weer toegenomen en gedraait naar het westen. De foto's zijn niet zo mooi om dat de lucht nogal flets was maar daar kwam vanaf toen verandering in.

(Invalid img)

Vanuit het westen opklarend. Tmax van 19,7 graden werd rond deze tijd behaald.

(Invalid img)

De lucht bleef buiig maar dan vooral op grotere hoogte. Vaak met wat mammatus-achtige structuur zoals hier rond 17:00.

(Invalid img)

Opnieuw opklarend in het westen.

(Invalid img)

Vanavond mooie heldere wolkenluchten. Opvallend was de enorme windschering op grote hoogte. Je zag de toppen echt omkrullen. Zicht op het zuidoosten waarachter de supercel zat verscholen.

(Invalid img)

(Invalid img)

Groeten Victor

Foto-overzicht vandaag.   ( 64)
VdeV(Heerenveen) -- 02-05-2005 22:38