Geen wonder dat je tegenreacties krijgt. Het begrip aanfluiting behoort bij menselijk gedrag dat haaks op norm of doelstelling staat. Op het weer toepassen lijkt me een aanfluiting
Tja, er kan geen dag voorbij gaan op dit forum met wederom dezelfde (zinloze) "discussie". Ik zet het tussen haakjes omdat het m.i. niet eens een discussie kan zijn. Het is namelijk voor iedereen anders. Door je locatie, je beleving en je voorkeuren.
Af en toe stap ik er even in. Eigenlijk begrijp ik dat geklaag over ons klimaat niet zo. Het is er met al zijn wisselvalligheid en je kunt er toch niets aan veranderen. Deze zomer past gewoon uitstekend in ons klimaat. Het kan ook veel extremer. Als je al maar gaat zitten wensen dat je iets anders wil, word je daar ook niet gelukkiger van. Maar misschien is dit voor sommigen de uitlaatklep voor hun frustraties.
Quote selectie
( 443)
( 351)
( 202)
