Hoewel we nu in een koele periode zitten, het weer was echt suf hier vandaag al bleef het wel droog, lijkt het einde ervan gelukkig alweer in zicht. We schakelen dan over naar normale temperaturen op 850 hPa (+3 a +4) wat aan de grond voor een temperatuur tussen 15 en 20 graden zou moeten zorgen. Veel neerslag hoeven we vermoedelijk niet te verwachten de komende tijd, al is er tussen 7 en 8 mei wel een venijnige piek te zien.
Zo, dit was mijn eerste bericht vanaf mijn nieuwe pc, die inmiddels volledig in elkaar is geschroefd en van een windows XP-sp2 installatie is voorzien. Voor hen die het wat zegt, hierbij even de specs:
Antec P160, Coolermaster 450watt, ASUS P5GD2, Intel P4-3.4 650, 1 Gb Kingston geheugen, ASUS X850XT 256Mb, Maxtor 200Gb Sata
Sjoerd
Quote selectie