Ik herinner mij de zomer van '76 ook nog, en deze heeft toch een diepere indruk achtergelaten hoor.... Omdat de droogte en de warmte zo vroeg kwam heeft de landbouw er meer onder geleden dan nu het geval was.
Het waterspaarbekken van Kluizen kwam ook ter sprake daar woon ik maar een goede 5 km van en ik schrok toch wel van het lage peil destijds. Ik denk niet dat dit nu nog kan , er zijn veel meer beken en kanalen aangeboord om het waterspaarbekken te bevoorraden.
In Kanegem ben ik deze zomer een paar keer geweest (per fiets) maar van die boerderijbranden daar herinner ik mij niets meer van. Het is trouwens nog altijd een zeer landelijke en mooie gemeente waar de tijd toch nog een beetje stille is blijven staan.
Voor de rest een mooie uitzending alhoewel niet van het gehalte van de 'winter van '63'.
Quote selectie