"Heet en woestijnachtig binnenland met permanente droogte en dan dat smalle kuststrookje met conditities die bijna permanent worden gedirigeerd door een altijd koude zee met lage wolken of mist.
Het woestijnachtige binnenland is de Central Valley. De berggebieden zijn niet zo droog. Wel iets verder naar het zuiden, Mount Hamilton, vertoont een prachtige scheiding: redelijk groen aan de ene kant, woestijn aan de andere kant.
San Francisco is op zich best een mooie stad. Mooier dan LA. Maar ik zal ook niet lang in San Francisco blijven, woensdag vlieg ik weer terug naar Detroit.
Eigenlijk is het landschap op relatieve afstand best afwisselend. Hoe meer richting Utah en Nevada hoe meer woestijn je tegenkomt. Op een goede 3.30 uur rijden vanuit SF zit je midden in Yosemite National Park. Dat is natuurlijk is veel graniet maar ook groen. "Iets" verderop kom je dan in Sequoia National Forest. Ik was er in 2019.
Er is inderdaad ook genoeg "dust and desert" Door de afwisseling vind ik het er werkelijk prachtig mooi. Ik zal nog eens wat foto's posten op OT als ik even wat meer tijd heb.