Een wisselvallige zomer waarin we vanalles zien passeren. Temps tussen 17°C en 23°C vind ik persoonlijk het meest aangename. Nu en dan wat regen, want ik heb het niet zo met droog en dor weer. Enkele hoge uitschieters (+25°C) mogen ook altijd, op één voorwaarde, en dat is dat deze dagen eindigen op schitterend klank en lichtspel met "propere" wolkenformaties à la 17/07/'04. Laat 1 ding wel duidelijk zijn, en dan richt ik mij tot de weergoden, GEEN herhaling van de zomer van 2003 aub, dank u. Dit was de walgelijkste zomer ooit, alhoewel ik moet bekennen dat ik die +35-igers wel "opwindend" vond, extremen mogen altijd (maar niet te veel qua warmte, 'k weet het, ik ben "ne moeilijke"

)
Wanneer de zomer dan op zijn einde loopt verwacht ik dan ook dat we geen "zotte" dingen meer zullen meemaken. Daarmee bedoel ik dan géén +25-igers meer begin september (of er moet nog een onweertje op volgen).
Kortom, onstabiele toestanden vind ik het meest geschikte voor de zomer. Dat standvastige hogedruk weer (lees: Russische beer) zou ik willen reserveren voor de winter. Ik heb hier namenlijk al 4 jaar ne "frak" liggen die ge zo mee naar Canada kunt meepakken op wintervakantie, en ik heb die nog nooit kunnen aandoen hier
Soit, het zal nu wel duidelijk zijn zeker!
Nu maar hopen dat ze er hierboven rekening mee zullen houden, maar dat betwijfel ik ten stelligste en dat is misschien niet zó slecht.
Ik laat me toch het liefst van al verrassen door ons (soms) vreemde klimaat.
Groeten, Lars
Quote selectie