Re: Ik kijk iedere dag. Sinds afgelopen winter.

Bericht van: Stefan (Wezep) , 14-12-2021 21:25 

Ja, ik kan mij heel goed voorstellen dat er hier ook mensen zijn die zijn weerberichten wellicht te rooskleurig vinden. Maar ik denk dat je het juist op een andere wijze moet zien: hij bespreekt op een technische wijze de kaarten en neemt de DMO daarbij mee. Ik vind dat juist een prettige manier om te leren begrijpen wat de grote systemen op lokaal niveau kunnen betekenen.

Zoiets mis ik inderdaad in Nederland ook. Een gat in de markt zou ik zeggen, want de meeste besprekingen op televisie en YouTube in Nederland zijn hap slik weg weerberichten zonder al te veel diepgang. Ik zou die diepgang ook echt wel willen op dagelijkse basis voor de mensen die meer van het weer willen begrijpen zonder dat er direct een commercieel televisiesausje overheen moet gegoten worden (lees: dingen uitleggen in 2 minuten want 'anders is de aandachtsspanne weg'). Ik vermoed ook dat daarom deze niche qua video's het in Duitsland ook zo goed doet. Je hebt er meerdere weerkanalen op YouTube (Kai, Wetternet, Kachelmann, DWD) die het allemaal best uitgebreid bespreken.

Welke Weerwoorder springt in deze gat in de markt? 😉

(En ja, ik ken uiteraard de livestreams van Nicolas, maar ik vind het hele element van het krijgen van abonnees / donaties een te storend element in de livestream besprekingen. Ieder zijn smaak.)


Kai Zorn: bespreking 06z + (GFS) 12z runs, over gemiddelden   ( 1052)
Stefan (Wezep) ( 2m) -- 14-12-2021 20:44
Ik kijk iedere dag. Sinds afgelopen winter.   ( 342)
Koos Spakman (Froombosch) -- 14-12-2021 21:04
Re: Ik kijk iedere dag. Sinds afgelopen winter.   ( 236)
Jan (Zwolle) ( 1m) -- 14-12-2021 21:12
Re: Ik kijk iedere dag. Sinds afgelopen winter.   ( 186)
Stefan (Wezep) ( 2m) -- 14-12-2021 21:25
Re: Kai Zorn kan er wel van rondkomen, vermoed ik...   ( 268)
Mark (Groningen) ( 1m) -- 14-12-2021 21:36
En vergeet de achtergrond informatie niet. Regelmatig   ( 122)
Tinus Lichtenvoorde ( 20m) -- 14-12-2021 23:06