Ten W van hier, maar het is een licht exemplaar.
En volgens de radar moet hier ook nog wat over komen trekken, maar het stelt niet veel voor als ik naar buien en op de radar (via de universiteit) kijk.
Tja het is vandaag minder warm dan gisteren en dat heeft ook z'n gevolgen voor het ontstaan van buien.
Overigens stelde het vanmiddag qua onweer weinig voor, er werden maar enkele losse bliksems geregistreerd door het bliksemdetectie netwerk van het KNMI.
Je moet je trouwens ook niet te snel rijk rekenen als het woord onweersbui in weersverachtingen genoemd wordt.

Zeker in situaties met losse buien is het niet te zeggen waar ze wel en waar ze niet vallen.
De weersituatie en de luchtsoort (denk aan temperatuur, vochtigheid, onstabiliteit) is bepalend voor het karakter van buien (zijn ze los of gegroepeerd, zijn ze licht of zwaar...)
/edit: er maar een recent radarbeeld bijgedaan, op dit moment alleen wat serieuse echotjes in mijn omgeving en boven Belgiƫ
Quote selectie