Volgens de prognoses zou het in Lomm vandaag maar liefst 6 graden warmer worden dan het nu is (24 ipv 18). Maar zoals vaker in dit soort situaties gooien wolken roet in het eten. Het is nog vroeg maar ik houd er serieus rekening mee dat de maxima meer rond 21 zullen komen te liggen. Een aangename verrassing van 25 graden zou geweldig zijn maar ik zie het niet gebeuren. Opklaringen zijn al schaars en het zwerk slibt steeds dicht als ik zo de Satloop kijk. Hoe denken jullie over de kansen op zonneschijn vanmiddag?
Ik zie hier ook niet veel gebeuren vandaag. Warmt te weinig op en als er alsnog zware buien zullen ontstaan zal dat wel weer op de plekken zijn die gisteren al verschillende buien hadden. Het was deze morgen terug het hetzelfde, en weer wateroverlast in Echt.
Zonde van deze junimaand. Normaal de topmaand voor onweer en dit jaar duidelijk de flopmaand. Seizoen is dan al halfweg en we hebben nog niet veel gehad, sinds 2009 (mijn actieve weergeheugen) nooit minder dan dit jaar. Lijkt wel of het ieder jaar minder en minder onweert