Ik vind het ook niet meer te verkopen dat je vanwege je weerhobby de vooruitzichten mooi kunt vinden. De nadelige gevolgen zijn zo groot voor onze flora, fauna en maatschappij (we wonen immers niet in Sevilla) , dat je dat niet meer los van elkaar kan zien. Maar goed, daar zullen een aantal forummers het niet mee eens zijn. Discussie daarover heeft ook geen zin, maar dat is roepen dat rood ook blauw kan zijn. Ik ga de dsicussie ook niet meer aan, want dat zou de sfeer hier bederven.
Het is heel makkelijk te duiden denk ik.
Stel nu even, dat heel Weerwoord (alsof we iets zijn met z'n allen) unaniem schrijft hoe verschrikkelijk we bepaalde kaarten vinden (of het nu warm, koud, nat, droog enz. is maakt niet uit), zou dat voor de ontwikkelingen in de atmosfeer een verschil maken?
Indien je het breder trekt, stel nu dat we unaniem met iedereen in de Benelux of zelfs Europa zeggen/schrijven/tweeten/enz. hoe verschrikkelijk we een bepaalde kaart vinden, zou dat voor de ontwikkelingen in de atmosfeer een verschil maken?
De vragen stellen, is hem beantwoorden en naar mijn mening (maar wie ben ik) is het antwoord een volmondig: nee
Waarmee elke discussie dan ook meteen beslecht is.
Quote selectie
( 637)