Ik word best chagrijnig van deze reactie eigenlijk 'we kaderen en interpreteren het hier uiteraard wel correct en daar moet je het dan mee doen'.
Ik zei toch dat het hard klinkt (voor wie het hard klinkt).
Het begrijpen van het wereldbeeld van een minderheid is van een andere orde dat zich aanpassen aan het wereldbeeld van een minderheid. Dat laatste (het belerend vingertje) is om chagrijnig van te worden, als maatschappij. Je zit in een (online) community of niet. Je kiest.
Nou is de tekst weer aangepast terwijl ik al gereageerd had.
Wat ik vervelend vind is dat je spreekt van een 'we' en wat die 'we' hier vinden van bepaalde weertypen. Dus eigenlijk zeg je, wie dit niet vindt hoort hier niet. Die groep die anders denkt dan jij die sluit je uit.
Helaas werkt de maatschappij vaak ook zo.
Wel jammer dat je niet ziet dat dat een tekortkoming van jezelf is. Dit probleem ligt bij jou. Je ergernis ligt bij jou. Je hoeft alleen maar accepteren dat mensen een ander gevoel kunnen hebben en dat dat gevoel ook legitiem is, ookal is het niet hetzelfde gevoel als jij hebt. Iemand hoeft niet zijn gevoel aan te passen aan dat van de meerderheid om erbij te mogen horen.
Quote selectie
( 618)
( 627)
( 212)
( 170)
( 102)