Opmerkelijke visie van Harrie Laanstra!

Bericht van: Seppie (Buren GLD.) , 16-06-2005 23:40 

Vanavond gepost aan het eind van een draad(in mijn ogen een herposting waard).

"Jazeker, die compositie van zomerhalfjaar 1995 was prachtig en inderdaad spiegelt deze junimaand van 2005 zich in zeker opzicht wel aan 1995. Eerder heb ik al eens uitgelegd, dat de vergelijking echter voor de rest van de lente niet echt opgaat. En in 1995 was ook heel belangrijk geweest het fraaie lenteweer dat heerste vanaf omstreeks 20 april tot en met de bevrijdingsfeesten in mei.

Overigens ben ik ook wel enigszins gefascineerd geraakt door de - wat ik zou willen noemen - randvoorwaardelijke wijze waarop de atmosfeer tot nog toe deze lente en voorzomer acteert. Ik acht het mogelijk dat het in de zomer van 2005 nog tot een 1911 of 1923 ontwikkeling komt, met markante blokkades en daarmee verbonden extreem zomerweer in welke vorm dan ook.

Ik ben bijna zover om te geloven dat de nadruk in deze zomer van 2005 op de 2e helft zal komen te liggen, met een speciale rol voor augustus. Augustus wordt dit jaar volgens mij een mooie maand. Mogelijk trouwens een compleet fraaie nazomer met september incluis, ja wie weet mogelijk wel tot in oktober.

Stipulering: Ik ben bijna zover. Dus nog niet helemaal. Zodra het zover is, zal ik een melding doen".

Tekst Harrie Laanstra.

Opmerkelijke visie van Harrie Laanstra!   ( 305)
Seppie (Buren GLD.) -- 16-06-2005 23:40
Re : Opmerkelijke visie van Harrie Laanstra!   ( 110)
Opsurfer (Wilhelminaoord-Dr) -- 17-06-2005 08:21