De spreiding is enorm. Regio NW en Wadden staan er echt slecht voor met 9 a 9,5 m/s. Laten we zeggen dat het vanaf 5B echt snel gedaan is met de effecten. Bepaalde typen effecten waaien heel snel uit...2of 3B is beter maar onwaarschijnlijk. Regio NW (ten noordwesten van HvH tot aan Terschelling) staat er erg slecht voor. Waar mijn regio op 6 m/s te maken heeft volgens het gemiddelde is het daar 9-10 m/s!
Vuurwerk beter een dag of twee later afsteken of in de aanloop naar oud en nieuw, is wat ik van diverse liefhebbers al hoor. Ze kunnen hun vuurwerk maar moeilijk laten staan begrijp ik.
Aan de andere kant biedt de per van GFS wel een veel betere uitkomst. We zullen moeten afwachten. Het is een dynamische situatie, met fronten en windvelden die langskomen/passeren. Timing is cruciaal en nu nog niet te bepalen.
Quote selectie
( 452)
( 124)
( 342)