Mijn eerste bewuste herinnering aan sneeuwval is eind 1964. Volgens mij toen ik als bijna 6 jarige de kerstvakantie in ging en de kleuterschool uit ging. Dus ik denk dat het vrijdag 18 december was. (ik weet niet hoe de kerstvakanties toen gepland waren) Volgens historische weergegevens zou dat kunnen. Een sneeuwbui bij NNWwind. En invallende winter.
Als ik de gegevens na kijk was het een pittige Kerst winter, maar ook een 'flitswinter' want 30 december was het helemaal over en uit. In die kranten lees ik dat de elfstedencommissie misschien bij elkaar is geweest direct na de kerst. Maar het ijs was 'baggerslecht door de sneeuw' lees ik.
ps. 'leuke' berichtjes in die oude kranten. zoals van die pompbediende en die vrouw die tankte en met 1000 gulden betaalde. (OT)
Quote selectie